Ilir Camaj shënon, Deçiqi importon një pikë

Futboll

Ilir Camaj shënon, Deçiqi importon një pikë

Nga: K.Goca Më: 24 tetor 2021 Në ora: 23:32
Ilir Camaj shënon, Deçiqi importon një pikë

Futbollisti Ilir Camaj i solli një pikë Deçiqit nga Tuzi.

Skuadra shqiptare Deçiqi kthehet me një pikë, duke barazuar me rezultat 1:1 me Rudarin në Plevla.  

Ilir Camaj me dinakërinë e tij, shënon në minutën e 43-të për Deçiqin.  

Në pjesën e dytë barazohet rezultati. 

Vuk Strikoviq realizon dhe barazon rezultatin pikërisht në minutën e 49-të.

Pas javës së 12-të në Kampionatin e Malit të Zi, Deçiqi zë vendin e pestë me 18 pikë, ndërsa Sutjeska kryeson me 32 sosh dhe Ruidari është i shtati me 15.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat