Hoxha asiston në fitoren e Lokomotivës së Zagrebit

Futboll

Hoxha asiston në fitoren e Lokomotivës së Zagrebit

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 20:21
Hoxha asiston në fitoren e Lokomotivës së Zagrebit

Ish-asi i Ballkanit – Arbër Hoxha, ka qenë protagonist në fitoren e Lokomotivës së Zagrebit.

Lokomotiva e Zagrebit u përball sot kundër Varazdin, ndeshje kjo në kuadër të Kupës së Kroacisë.

Ndeshja e zhvilluar prej orës 17:30, përfundoi me fitoren e skuadrës së Lokomotivës së Zagrebit, me rezultat 2-3.

Arbër Hoxha zhvilloi 57 minuta, ku edhe dhuroi një asist për të kontribuar në fitoren e skudrës së tij.

Hoxha u transferua këtë edicion te Lokomotiva, ku në pesë paraqitje, nuk ka asnjë gol, kurse ka asistuar një herë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat