Shqiptari i gatshëm për sfidën ndaj Liverpoolit

Futboll

Shqiptari i gatshëm për sfidën ndaj Liverpoolit

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 11:03
Shqiptari i gatshëm për sfidën ndaj Liverpoolit

Armando Broja po tregon cilësitë e tij edhe në Premier League. Sulmuesi është huazuar te Southampton, nga Chelsea.

Shtatlarti, i cili njihet edhe për shpejtësinë e tij, ka tërhequr vëmendjen me një gol të shënuar në stërvitje sot.

Broja shfaqet duke u thënë shokëve të skuadrës që do ta çojë topin në trekëndësh dhe ashtu bëri.

Southampton sigurisht që nuk e humbi mundësinë ta postonte videon e golit të Brojës ne rrjetet sociale të klubit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat