Ismajlgeci: Të gjitha ekipet janë të fortë

Futboll

Ismajlgeci: Të gjitha ekipet janë të fortë

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 11:43
Ismajlgeci: Të gjitha ekipet janë të fortë

Në prag të ndeshjes ndaj Skënderbeut në Korçë, nesër në orën 16:45, e vlefshme për javën e 10-të në Kategorinë Superiore, përpara mediave ka folur futbollisti i Tiranës, Marsel Ismajlgeci, i cili ka analizuar këtë duel:

Një sfidë që pritet me padurim në Kampionatin Shqiptar.

"Po t’i marrësh të gjitha ekipet janë kundërshtarë të fortë.

Ne mundohemi t’i marrim të gjitha ekipet seriozisht dhe të japim maksimumin”, tha Ismajlgeci.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat