Interi - gati të dërgojnë emisarë në Argjentinë

Futboll

Interi - gati të dërgojnë emisarë në Argjentinë

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 15:54
Interi - gati të dërgojnë emisarë në Argjentinë

Inter sfidon Milan, nis me mision emisarin për objektivin e kuqezinjve!

Talenti i datëlindjes 2000 i River Plate po ndiqet nga disa klube të Serisë A mes të cilëve Juventus dhe Fiorentina. Por duket se Milan dhe Inter kryesojnë garën në këtë moment.

Zikaltrit, më saktësisht, duket se janë gati të dërgojnë emisarë në Argjentinë për të ndjekur ecurinë e lojtarit.

Sipas Il Giornale, Dario Baccin, zëvendësdrejtor sportiv i Inter-it, duket se do të udhëtojë drejt Argjentinës për të bërë një raport në lidhje me objektivin e merkatos.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat