Genc Nuza ndanë drejtësinë në derbin e kësaj jave

Futboll

Genc Nuza ndanë drejtësinë në derbin e kësaj jave

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 17:02
Genc Nuza ndanë drejtësin në derbin e kësaj jave

Këtë fundjavë, zhvillohen ndeshjet e xhiros së 16-të të Superligës së Kosovës.

Janë deleguar gjyqtarët që do t’i drejtojnë duelet e kësaj javë në elitën e futbollit.

Ndeshja kryesore do të zhvillohet të dielen, në mes Llapit dhe Gjilanit.

Kjo ndeshje i është besuar Genc Nuzës, me asistentët, Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj, ndërsa gjyqtari i katërt do të jetë, Vigan Ibërdemaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat