Nuk ka paqe për Juventusin

Futboll

Nuk ka paqe për Juventusin

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 14:14
Nuk ka paqe për Juventusin

Në pritje të komunikatës zyrtare të Juventus-it, nuk kanë ardhur lajme të mira në lidhje me gjendjen e Federico Chiesa-s.

Futbollisti, pas dëmtimit të pësuar në ndeshjen kundër Atalanta-s, ka zhvilluar vizitat mjekësore mëngjesin e sotëm në JMedical.

Në momentin e daljes nga struktura bardhezi, ai është pyetur nga tifozët në lidhje me gjendjen e tij. Përgjigjja nuk ka qenë pozitive:

“Më vjen keq, por do të duhet të ndalem për pak kohë”.

Një goditje e rëndë për Zonjën e Vjetër dhe për trajnerin Allegri, i cili nuk do të ketë në dispozicion as Weston McKennie.

Për amerikanin, problemi mund të jetë edhe më i rëndë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat