Allegri britma dhe ofendime në fund të lojës

Futboll

Allegri britma dhe ofendime në fund të lojës

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 14:16
Allegri britma dhe ofendime në fund të lojës

Itali- Trajneri i Juventusit largohet nga fusha shumë i zemëruar, duke treguar me gisht dikë dhe duke sharë vazhdimisht para se të kthehet në dhomat e zhveshjes.

Në fundin e gjashtë minutave të shtesës Juventus-Atalanta , fishkëllima e trefishtë e arbitrit Ayroldi shënon fundin e ndeshjes së humbur 1-0 nga bardhezinjtë.

Në çdo rast, shprehjet në fytyrat e Chiellini, Pinsoglio dhe Kaio Jorge janë emblematike të tensionit të momentit (që dolën nga fusha), përveç atyre të të gjithë profesionistëve të pranishëm në atë kohë.

Diçka, përveç humbjes së rëndë, duhet ta ketë zemëruar shumë trajnerin e Juventusit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat