Nuk ka gola në Merdarë

Futboll

Nuk ka gola në Merdarë

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 14:27
Nuk ka gola në Merdarë

Ka përfunduar pa gola 0-0 pjesa e parë e derbit të javës së 16-të në Superligën e Kosovës mes Llapit dhe Gjilanit.

Llapjanët janë duke kaluar nëpër një formë të mirë, teksa kanë regjistruar katër fitore radhazi dhe renditen në pozitën e pestë me 24 pikë.

Kurse, gjilanasit vijnë pas dy fitoreve radhazi.

Insporti ju mban të informuar lidhur me rezultatin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat