Thaçi: Fituam sepse luajtëm me zemër

Futboll

Thaçi: Fituam sepse luajtëm me zemër

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 15:51
Thaçi: Fituam sepse luajtëm me zemër

Kryetrajneri i Malishevës, Arsim Thaqi u shfaq i kënaqur me lojën e skuadrës së tij ndaj Drenicës, shkruan Sheshi. Thaqi theksoj se fitorja erdhi pasi lojtarët luajtën me zemër.

“Kemi bërë një lojë me zemër, lojë që na ka nevojitur në fushën ton pas disa vështirësive.

Nuk kemi kontinuitetin pasi nuk kemi edhe përvojën, por normale kur të luash me zemër fiton edhe ndeshjen.

Kemi pasur mungesa, por i kemi zëvendësuar dhe ata lojtarë dëshmuan se meritojnë të luajnë”, tha Thaçi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat