Real Madrid barazon rezultatin ndaj Sevillas

Futboll

Real Madrid barazon rezultatin ndaj Sevillas

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 21:46
Benzema

Real Madrid ka arritur të barazoi rezultatin kundër Sevillas.

Ishte qendërsulmuesi Karim Benzema që barazoi shifrat (32′).

Pas një gjuajtje nga distanca, portieri arriti ta ndal goditjen e Casemiros, por nga topi i kthyer nuk fali francezi.

Rezultati momental është 1 – 1.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat