E ardhmja e Vlahovic do të vendoset gjatë Krishtlindjeve

Futboll

E ardhmja e Vlahovic do të vendoset gjatë Krishtlindjeve

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 16:39
Dushan Vlahovic

Në Firence ka dyshime rreth Dushan Vlahovicit . Ata e dinë që nuk do të rinovoi, ndaj duhet ta shesin.

Çmimi është i qartë, 70 milionë euro. Ka disa oferta dhe Juve tashmë kishte një marrëveshje me lojtarin, megjithëse vendos vetëm 50 milionë në tavolinë për momentin.

Megjithatë, Rocco Commisso heziton të negociojë një shitje në janar.  Sipas ‘La Gazzetta dello Sport’, presidenti i Fiorentinës do të rimendojë situatën, e cila mund të zgjidhet deri në Krishtlindje.

Ai është i vetëdijshëm për vlerën e yllit të tij dhe duhet të peshojë të mirat dhe të këqijat  për ta mbajtur atë deri në verë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat