Publikohen dy emrat e parë në renditjen e Topit të Artë

Futboll

Publikohen dy emrat e parë në renditjen e Topit të Artë

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 17:15
Foto ilustrim

“France Football” ka nisur të bëjë renditjen e 30 më të mirëve për vitin 2021.

Muajin e kaluar u publikua e lista e 30 futbollistëve në garë për Topin e Artë, kurse sonte (e hënë) do mësohet kush do ta fitojë.

Mbrojtësi i Chelseas, Cesar Azpilicueta dhe ish fituesi i Topit të Artë, Luka Modric janë dy lojtarët e fundit në renditje, pra kanë zënë pozitën e 29-të.

Ndërkohë, në orët në vijim do mësohen edhe emrat e tjerë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat