Kapet mat duke..., presidentja e klubit të Milot Rashicës bëhet virale!

Futboll

Kapet mat duke..., presidentja e klubit të Milot Rashicës bëhet virale!

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 18:46
Kapet mat duke..., presidentja e klubit të Milot Rashicës bëhet virale!

Kapet mat duke dremitur, presidentja e klubit të Milot Rashicës bëhet virale!

Futboll nuk është shumë interesant për femrat dhe këtë e ka vërtetuar edhe presidentja e Norwich, në duelin kundër Newcastle.

Delia Smith është kapur nga kamerat në një moment delikat, teksa po dremiste kur ndeshja kishte edhe pa minuta të përfundonte.

Sigurisht që Delia është bërë virale në rrjetet sociale dhe nuk janë kursyer shakatë për atë që ndodhi me të.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat