Alonso lajmëron arbitrin dhe i shpëton jetën

Futboll

Alonso lajmëron arbitrin dhe i shpëton jetën

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 22:03
Alonso lajmëron arbitrin dhe i shpëton jetën

Momente frike gjatë Watford-Chelsea.

Një tifoz ka pësuar një arrest kardiak në fillimin e ndeshjes së Premier League.

Marcos Alonso ka njoftuar arbitrin për atë që po ndodhte në shkallët e stadiumit dhe ndeshja është ndërprerë.

Stafet mjekësore të dy ekipeve i kanë shkuar në ndihmë tifozit dhe kanë arritur ta stabilizojnë.

Dy ekipet janë kthyer në fushë pas 30 minutash.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat