Henderson dhe Salah dhurojnë spektakël

Futboll

Henderson dhe Salah dhurojnë spektakël

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 22:30
Henderson dhe Salah dhurojnë spektakël

Liverpool e ka mbyllur në avantazh 2-1 pjesën e parë të derbit kundër Everton.

Henderson dhe Salah kanë realizuar dy gola të bukur në harkun e dhjetë minutave.

Në fundin e pjesës së parë ka ardhur kundërpërgjigjja e Everton-it.

Gary ka shënuar për vendasit, duke përfituar nga një përgjumje e mbrojtes së Klopp.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat