Zanetti flet për Messin i cili ishte pranë kalimit tek Inter

Futboll

Zanetti flet për Messin i cili ishte pranë kalimit tek Inter

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 18:24
Lionel Messi

Zëvendës presidenti i Interit, Javier Zanetti, në intervistën e tij për ESPN , foli edhe për momentin kur Messi u afrua fuqishëm nga Nerazzurrët.

“Jam i lumtur për Leon, e pashë pak kohë më parë.

Ai meriton gjithçka dhe më shumë. E vërteta është se kur ekzistonte kjo mundësi pas pandemisë situata e klubit ishte shumë e komplikuar. Nuk mendoj se dikush do ta shihte atë larg Barcelonës.

Kalimi në Paris ishte një surprizë e madhe për të gjithë".

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat