Chelsea synon ta blindojë Mendyn

Futboll

Chelsea synon ta blindojë Mendyn

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 11:40
Chelsea synon ta blindojë Mendyn

Chelsea synon ta blindojë Mendyn!

Chelsea ka nisur bisedimet me Edouard Mendy për një kontratë të re, sipas Football Insider.

Portieri ka impresionuar që kur u bashkua nga Rennes verën e kaluar dhe do të fitojë një rritje page, me marrëveshjen e tij aktuale që skadon në 2025.

Ai e ka lënë në stol 80 milionëshin, Kepa Arrizabalaga dhe vazhdon të jetë zgjedhja e parë për Thomas Tuchel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat