Chelsea me Lukakun dhe Wernerin në pankinë

Futboll

Chelsea me Lukakun dhe Wernerin në pankinë

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 12:45
Chelsea me Lukakun dhe Wernerin në pankinë

Chelsea kërkon vetëm fitore ndaj West Hamit.

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes West Ham United dhe Chelsea.

Chelsea me Lukakun dhe Wernerin në pankinë.

Chelsea do të tentojë të marrë tri pikët për të qëndruar lider në Superligë, pasi prapa po presin Manchester City dhe Liverpooli për një gabim të Bluve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat