Rama thumbon FSHF-në

Futboll

Rama thumbon FSHF-në

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 14:25
Rama thumbon FSHF-në

Në intervistën e tij ekskluzive për “News24”, Olsi Rama u ndal edhe tek vendimet e arbitrave.

Drejtori i përgjithshëm i Partizanit preku një temë, që për të nuk i lë një shije të mirë.

Pas derbit të kryeqytetit me Tiranën, klubi i Partizanit për sjellje të gabuar të tifozëve, u dënua nga Komisioni i Disiplinës me katër ndeshje pa tifozë, ndërsa në një situatë të ngjashme, në sfidën e javës së dhjetë, Skënderbeu-Tirana, ku hedhja e flakadanëve në fushë solli ndërprerjen e ndeshjes për disa minuta.

Komisioni i Disiplinës dënoi klubin korçarë vetëm me gjobë, kjo për Ramën nuk është e drejtë, duke i cilësuar si vendime me dy standarde.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat