Formacionet e mundshme Juventus-Genoa

Futboll

Formacionet e mundshme Juventus-Genoa

Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 12:40
Formacionet e mundshme Juventus-Genoa

Formacionet e mundshme Juventus-Genoa!

Sot në mbrëmje Juventus do të luaj në Torino ndaj Genoas së Shevchenkos.

Klubi bardhezi nuk po kalon një sezon të mirë dhe hapat fals nuk janë të favorshme më për ta.

Sot Allegri do të kërkojë një fitore ndaj Genoas por duhet të ketë kujdes pasi Shevchenko do të bëjë maksimumin t’i rrëmbejë pikë “zonjës së vjetër”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat