Bayern e pret në “Allianz Arena” Barcelonën

Futboll

Bayern e pret në “Allianz Arena” Barcelonën

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 15:42
Bayern e pret në “Allianz Arena” Barcelonën

Trajneri i Bayern Munich, Julian Nagelsmann i ka dërguar mesazh Benficas, duke treguar se ndaj Barcelonës do të fusë skuadrën më të mirë që e ka në dispozicion.

Bayern Munih e pret në “Allianz Arena” Barcelonën në ndeshjen jetike për katalonasit për vazhdimësinë e tyre në Champions League.

Barcelona duhet të fitojë ndaj Bayernit, ose të shpresojë që Benfica të mos fitojë ndaj Dynamo Kyivit.

“Ne do të luajmë me ekipin më të mirë në dispozicion. Përshëndetje për Lisbonën, mos u shqetësoni”, u shpreh Nagelsmann.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat