Sarri do të paktën 2 lojtarë në janar

Futboll

Sarri do të paktën 2 lojtarë në janar

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 13:35
Sarri do të paktën 2 lojtarë në janar

Claudio Lotito dëshiron të zgjasë kontratën me trajnerin Sarri, duke parë punën që po bën ai këtë vit me bardhekaltrit.

Teksa Lazio është kualifikuar më tej në Europa League, presidenti dëshiron të zgjasë bashkëpunimin.

Ai është gati t’i ofrojë edhe 2 vite të tjera kontratë, por trajneri italian dëshiron garanci për merkaton.

Ai do të paktën 2 lojtarë në janar dhe të largojë disa të tjerë, që nuk janë në planet e tij, e më pas mund të ulet në bisedime me presidentin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat