Ndeshje e luftuar mes Shkupit e Shkëndijës, pa fitues 

Futboll

Ndeshje e luftuar mes Shkupit e Shkëndijës, pa fitues 

Nga: K.G. Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 14:59
Ndeshje e luftuar mes Shkupit e Shkëndijës, pa fitues 

Shkëndija nga Tetova në çastet e fundit i ikë fitorja nga dora, duke luajtur baras (1:1) me liderin Shkupi, në ndeshjen e javës së 17-të të Kampionatit të Maqedonisë së Veriut. 

Futbollisti Sidrit Guri në minutën e 71-të realizoi për epërsinë e kuqezinjve.

Alvarez në minutën e 88-të shënon për 1:1 duke e shmangur humbjen e Shkupit.

Shkupi kryeson me 39 pikë, ndërsa Shkëndija zë vendin e tretë me 31.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat