Struga TL mposhtet në Shkup

Futboll

Struga TL mposhtet në Shkup

Nga: K.G. Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 15:07
Struga TL mposhtet në Shkup

Struga Trim & Lum pëson humbje në udhëtim me rezultat 1:0 nga Skopje. 

Skuadra shqiptare ka qenë afër që të kthehet me pikë, por pëson në finish.

Në minutën e 78-të, Kirovski realizon për fitoren e vendasve.

Struga është në vend të shtatë me 23 pikë e Skopje në dy vende më poshtë me 20 sosh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat