Vështirësitë që po kalon Lazio?

Futboll

Vështirësitë që po kalon Lazio?

Më: 16 dhjetor 2021 Në ora: 14:05
Hysaj

Lazio ka zhvilluar darkën e Krishtlindjes, në të cilën i pranishëm ka qenë edhe Elseid Hysaj. Ky i fundit ka folur për mikrofonin e “Lazio Style Channel“, ku ka treguar si ka shkuar mbrëmja.

Mbrojtësi shkodran jep mendimin e tij për presidentin Lotito, që sipas tij është energjik dhe e motivon së tepërmi skuadrën.

“Presidentin e prisja aq të ngarkuar. Që para se të vija e dija se kush ishte dhe si ishte i gatuar.

E di që është ai që e motivon shumë skuadrën dhe shpresoj të vazhdojë të jetë plot energji deri në fund të sezonit.

Vështirësitë që po kalon Lazio? Sigurisht që të jep motivim edhe pse e di që secili prej nesh dëshiron të dalë nga kjo situatë sa më shpejt që të jetë e mundur për të shkuar ta shijojmë me tifozët dhe qytetin tonë dhe të ngrihet sa më lart”, ka thënë Elseid Hysaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat