Ironizon Arsim Kabashi duke përmendur Messin

Futboll

Ironizon Arsim Kabashi duke përmendur Messin

Më: 18 dhjetor 2021 Në ora: 14:38
Ironizon Arsim Kabashi duke përmendur Messin

Para dy vitesh, Blend Baftiu ishte një nga lojtarët më të mirë në Superligën e Kosovës.

Por, këtë edicion, Baftiu ka treguar paraqitje tejet të dobëta si dhe statistika negative.

Në 12 ndeshje, ish-lojtari i Prishtinës nuk ka shënuar asnjë gol dhe nuk e ka bërë asnjë asistim me Ballkanin.

Madje, atij i është hequr edhe shirti i kapitenit si dhe thuhet se ka “përplasje” me trajnerin Bekim Isufi.

Andaj, është raportuar se Baftiu do t’i bashkohet Gjilanit në afatin kalimtar dimëror.

Por, presidenti i Ballkanit, Arsim Kabashi e ka mohuar kategorikisht një gjë të tillë, duke e bërë një koment të tillë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat