Barcelona është në kërkim të një mbrojtësi

Futboll

Barcelona është në kërkim të një mbrojtësi

Më: 26 dhjetor 2021 Në ora: 15:57
Barcelona është në kërkim të një mbrojtësi

Barcelona është në kërkim të një mbrojtësi të djathtë për të forcuar repartin defensiv.

Dihet se ata pëlqejnë Azpilicuetën i cili mund të transferohet tek spanjollët verën e ardhshme me parametra zero.

Emri tjetër i preferuar është Mazraouit i Ajax-it të cilit i skadon kontrata së shpejti.

Lajmi i fundit ka të bëjë me Sidibe, mbrojtësi i Monaco. Sipas raportimeve, operacioni është i mundshëm por nuk do të realizohet para muajit qershor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat