Bruno Fernandes pyetet për zërat që e dërgojnë te Barcelona

Futboll

Bruno Fernandes pyetet për zërat që e dërgojnë te Barcelona

Më: 9 janar 2022 Në ora: 13:19
Bruno Fernandes

Bruno Fernandes ka sqaruar gjithçka sa i përket zërave që e dërgojnë te skuadra e Barcelonës.

Mesfushori i Manchester United ka gjetur vetën në hije këtë sezon dhe disa fajësojnë ardhjen e Ronaldo, kurse disa formën totale të skuadrës.

Emri i tij filloi të lidhej me skuadrën e Barcelonës, por portugezi ka bërë të ditur se nuk ka asgjë të vërtetë në këtë mes.

Për këtë, ai zgjodhi një mënyrë interesante për t’u përgjigjur.

“Unë mendoja se viti i ri vetëm sa ka filluar, dhe ja ku jemi menjëherë tek 1 prilli”, ka thënë Fernandes, duke aluduar në ditën e gënjeshtrave, që nënkupton se zërat që e lidhin me Barcën nuk janë të vërtetë.

“Ose kjo është përsëri vetëm një gazetari e dobët”, shtoi lojtari i Portugalisë dhe Manchester Unitedit.

Bruno Fernandes sezonin e kaluar ishte në mesin e lojtarëve më të mirë në Premier League.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat