Nuk e mbajnë më shumë se 4 muaj!

Futboll

Nuk e mbajnë më shumë se 4 muaj!

Më: 13 janar 2022 Në ora: 19:24
Nuk e mbajnë më shumë se 4 muaj!

Pas eksperiencës me Vllazninë, djali i Thomas Brdariç, Tim Brdariç, nisi një aventurë të re në ligat rajonale të Gjermanisë.

Në shtator do të hidhte firmën te FC Rot Weiss Koblenz me kontratën dy vjeçare që ka skaduar para kohe.

Vetëm katër muaj në këtë skuadër dhe klubi ka njoftuar ndërprerjen e marrëveshjes me Tim Brdariç, duke i uruar fat në aventurën e ardhshme.

Megjithatë mediat gjermane shkruajnë se nuk dihet ende fati i mbrojtësit sa i përket vazhdimit të karrierës së tij dhe ekipin ku mund të aktivizohet në të ardhmen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat