Formacionet zyrtare: Atalanta – Inter

Futboll

Formacionet zyrtare: Atalanta – Inter

Më: 16 janar 2022 Në ora: 19:56
Foto ilustrim

Sonte (e diele) do të zhvillohet takimi interesant mes Atalantas dhe Interit, e vlefshme për xhiron e 22-të në Seria A.

Dy skuadrat janë duke garuar për titullin kampion, andaj do provojnë që të arkëtojnë pikët e plota.

Formacionet zyrtare tashmë janë bërë publike:

Atalanta: Musso; Gjimshiti, Demiral, Palomino; De Roon, Freuler, Koopmeiners, Pezzella; Pasalic, Pessina; Muriel

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, Skriniar, Bastoni; Darmian, Barella, Brozovic, Calhanoglu, Perisic; Alexis Sanchez, Dzeko

Ndeshja nis në ora 20:45.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat