​Tifozët e Atalantës fyejnë Edin Dzeko

Futboll

​Tifozët e Atalantës fyejnë Edin Dzeko

Më: 16 janar 2022 Në ora: 23:02
Edin Dzeko

Gjatë pjesës së parë të ndeshjes, tifozët e Atalantës që ndodheshin në tribunën veriore kanë fyer futbollistin e Interit Edin Dzeko.

Sipas “Tuttomercato”, Dzeko është fyer me fjalët “Ti je cigan”.

Edin Dzeko ka shënuar më së shumti gola gjatë karrierës së tij kundër Atalantës- shtatë dhe nuk është për t'u habitur që tifozët në Bergman nuk e pëlqejnë shumë.

Ndeshja ndërmjet Atalantës dhe Interit në Bergamo ka përfunduar pa gola.

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat