Neymar konfirmon zërat se është në një lidhje

Futboll

Neymar konfirmon zërat se është në një lidhje

Më: 18 janar 2022 Në ora: 11:16
Neymar konfirmon zërat se është në një lidhje

Pas disa muajsh spekulimesh, Neymar ka pranuar zyrtarisht lidhjen e tij me blogeren e njohur, Bruna Biancardi.

Dyshja u fotografuan së bashku në Ibiza gushtin e kaluar, ndërsa së fundmi bukuroshja braziliane madje udhëtoi me Neymar në vendin e tyre të lindjes për Krishtlindje.

Madje, dyshja nuk kanë nguruar të tregojnë njëri-tjetrin në llogaritë e tyre në rrjetet sociale.

Gjithashtu, Biancardi pozoi gjithashtu përkrah grave të bashkëlojtarëve të Neymar në Paris Saint-Germain, Angel Di Maria, Marco Verratti, Leandro Paredes dhe Lionel Messi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat