Da Silva dorëzohet, i kërkon falje

Futboll

Da Silva dorëzohet, i kërkon falje

Më: 18 janar 2022 Në ora: 16:26
Da Silva dorëzohet, i kërkon falje

Në ndeshjen mes Tiranës dhe Vllaznisë ka pasur konflikte jo vetëm nga ana e tifozëve, por edhe brenda klubit shkodran.

Da Silva nuk e ka pranuar largimin nga fusha që i bëri Brdariç, ndërsa ky i fundit mendoi se lojtari ishte dëmtuar dhe nuk mund të vazhdonte.

Hera e dytë që ka ndodhur, nuk mund të jetë rastësi”, do të shprehej i nervozuar Da Silva pas ndeshjes, duke lëshuar edhe disa të shara në drejtim të trajnerit.

Por së fundmi është vetë lojtari që në një prononcim për “Shkodra Sport” i ka kërkuar falje të gjithëve për veprimin e tij dhe premton se nuk do të përsëritet më.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat