Benzema lihet në shtëpi, kthehet Bale

Futboll

Benzema lihet në shtëpi, kthehet Bale

Më: 19 janar 2022 Në ora: 17:32
Benzema lihet në shtëpi, kthehet Bale

Carlo Ancelotti ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për sfidën kundër Elches.

Të enjten, në Copa del Rey, s’do të jetë Thibaut Courtois për shkak të disa shqetësimeve të vogla sipas trajnerit, Carlo Ancelotti.

S’do të jenë as të dëmtuarit Asensio, Mariano, Carvajal dhe Vallejo.

Derisa Karim Benzema është lënë në shtëpi për të pushuar, ashtu si Eder Militao, është rikthyer në skuadër pas një kohe të gjatë Gareth Bale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat