Lajmi nga Spanja frikëson Milanin!

Futboll

Lajmi nga Spanja frikëson Milanin!

Më: 19 janar 2022 Në ora: 19:17
Theo Hernandez

Lajmi nga Spanja frikëson Milanin!

Sipas gazetarit spanjolll Gerard Rromro, Barcelona e Joan Laporta-s ka vënë në shënjestër Theo Hernandez për të përforcuar krahun e majtë të mbrojtjes, që aktualisht mbulohet akoma nga Jordi Alba, i cili është pak përpara me moshën.

Presidenti i katalanasve mund të vihet në lëvizje për yllin e Milan-it, i cili akoma nuk ka arritur një marrëveshje për rinovimin e kontratës.

Drejtorit të Barçës, Mateu Alemany, i pëlqen gjithashtu edhe Jose Gaya, kapiteni i Valencia-s.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat