Enis Bardhi në “radarin” e Real Sociedadit

Futboll

Enis Bardhi në “radarin” e Real Sociedadit

Nga: K. Goca Më: 19 janar 2022 Në ora: 20:02
Enis Bardhi në “radarin” e Real Sociedadit

Reprezentuesi i Maqedonisë së Veriut, futbollisti shqiptar Enis Bardhi, është në shënjestër të Real Sociedadit, raportojnë mediat spanjolle. 

Baskët duan të sjellin mesfushorin në radhët e tyre, por jo në afatin kalimtar të janarit, por në fund të sezonit kur i skadon kontrata me Levanten.

Klubi nga San Sebastian Enis Bardhin e duan me çdo kusht sepse e shohin si një futbollist që nuk e kanë në skuadër.  

Ai pritet të ndryshojë ambient, pas një sezoni të sezonit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat