Seferi: Është bukur kur martohesh i ri

Futboll

Seferi: Është bukur kur martohesh i ri

Më: 19 janar 2022 Në ora: 23:15
Seferi: Është bukur kur martohesh i ri

Taulant Seferi është gati t’i japë fund beqarisë dhe mendon se ka gjetur edhe personin me të cilin shpreson të ndajë jetën.

Sulmuesi i Tiranës dhe përfaqësueses shqiptare, ka treguar në emisionin “Ditë pas Dite” se ndonëse vetëm 25-vjeçar, po mendon të krijojë familje.

“Unë kam edhe shokë që janë të martuar e kanë fëmijë dhe sa herë kur flas, thonë se është gjëja më e bukur kur je i martuar dhe të kesh familje kur je më i ri se je stabël, i mbledhur.

Nuk je shumë i shpërndarë.

E kam gjetur një vajzë shqiptare, por asgjë nuk është e sigurt se është ende herët. Por shpresoj të na shkojë mirë”, u shpreh futbollisti i bardhebluve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat