Ancelotti me 6 ndryshime në formacion

Futboll

Ancelotti me 6 ndryshime në formacion

Më: 20 janar 2022 Në ora: 18:06
Ancelotti me 6 ndryshime në formacion

Ancelotti me 6 ndryshime në formacion!

Carlo Ancelotti ka zbritur në fushë një formacion krejt ndryshe me atë që luajti ditë më parë në Superkupën e Spanjës.

Reali do të luajë me Elchen me gjashtë ndryshime.

Lunin do të jetë në vend të Courtois, më pas në mbrojtje startojnë Nacho dhe Marcelo, në mesfushë Camavinga dhe Valverde dhe në sulm Luka Joviq.

Ndeshja zhvillohet nga ora 19:00.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat