Atletico Madrid i kthen përgjigje!

Futboll

Atletico Madrid i kthen përgjigje!

Më: 20 janar 2022 Në ora: 19:37
Suarez

Atletico Madrid i kthen përgjigje!

Atletico Madrid i tha “jo”. Sipas raportimeve nga BBC, Los Colchoneros nuk do ta lejojnë Luis Suarez të largohet këtë merkato.

Qendërsulmuesi uruguaian, të cilit i skadon kontrata në qershor, kërkohet nga Aston Villa e Steven Gerrard, si dhe nga Inter Miami në MLS.

Por kërkuesit e tij, do të duhet të presin edhe 6 muaj të tjerë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat