Beatrix përlotet: Dua të tregoj si ndihem

Futboll

Beatrix përlotet: Dua të tregoj si ndihem

Më: 20 janar 2022 Në ora: 21:29
Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj siç duket është në siklet dhe në mendime konfuze nga nominimi. Këngëtarja nuk po i përjeton mirë këto ditë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Pjesë nga biseda:

Beatrix: Siklet

Donald: Për nesër? Leji këto.

Beatrix: Emocione…

Donald: Po mirë, mirë normal dhe unë kam.

Beatrix: Thjesht dua të tregoj si ndihem se nuk është mirë kur e mbaj brenda.

Donald: Okej hajt. (i afrohet dhe i kap dorën.)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat