Çmenduri çfarë ngjan në ndeshjen e Milot Rashicës, ja pse ndërpritet ndeshja 

Futboll

Çmenduri çfarë ngjan në ndeshjen e Milot Rashicës, ja pse ndërpritet ndeshja 

Nga: K.G. Më: 21 janar 2022 Në ora: 22:32
Çmenduri çfarë ngjan në ndeshjen e Milot Rashicës, ja pse ndërpritet ndeshja 

Ngjan edhe kjo në Premiel League në ndeshjen mes Watford dhe Norwich.

Çmenduri çfarë ngjan në ndeshjen e Milot Rashicës, ja pse ndërpritet ndeshja.

Në minutën e 62-të, ndeshja është ndalur në mënyrë të çuditshme pasi janë fikur gjysma e reflektorëve!

Në të vërtetë, duket se ka ende dritë të mjaftueshme që lojtarët të vazhdojnë. Arbitri Mike Dean megjithatë nuk ka lejuar derisa të rregullohen ato.

Megjithatë, rregullohen gjërat dhe ndeshja vazhdon.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat