Geremi flet për Mbappen

Futboll

Geremi flet për Mbappen

Më: 22 janar 2022 Në ora: 12:57
Geremi flet për Mbappen

Geremi, ish futbollisti i Real Madridit, ka dhënë mendimin e tij lidhur me transferimin e mundshëm të Kylian Mbappes në Real Madrid.

Ai mendon se kjo gjë nuk është e mundur dhe se Mbappe do të vazhdojë të luajë në Paris Saint Germain.

“Mendimi im personal është se nuk mendoj që është e mundur. E mbani mend kur Mbappe kishte thënë ‘dëshira ime është të luaj me futbollistët me të mirë’. Tani, kur shikon skuadrën e PSG-së, a i ka të gjithë aty”, deklaroi Geremi.

“Do të më pëlqente që ait ë shkojë në Real Madrid sepse unë kam luajtur atje. Por, si lojtar, duke imagjinuar edhe veten, nuk besoj se është e mundur. Besoj se do të qëndrojë në Paris Saint-Germain”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat