Ancelotti: Shpresoj që të jetë një ditë e mirë

Futboll

Ancelotti: Shpresoj që të jetë një ditë e mirë

Më: 22 janar 2022 Në ora: 14:47
Ancelotti: Shpresoj që të jetë një ditë e mirë

Carlo Ancelotti doli para mediave për të folur për duelin e nesërm, të dielën, kundër Elche në Santiago Bernabeu (16:15).

Trajneri i Real Madrid la të kuptohet se Hazard mund të startojë nesër kundër Elche.

“Unë i trajtoj të gjitha marrëdhëniet në të njëjtën mënyrë. Isco nuk ka pasur ndonjë lëndim dhe dy të tjerët kanë. Secila është një çështje e ndryshme. Tani Gareth është kthyer dhe ai është në gjendje të mirë fizike. Ai po përmirësohet. Ai do të kthehet “

Nesër, një ditë e mirë për Hazard për të filluar

“Po, është një ditë e mirë për Hazard për të filluar, shpresoj që të jetë një ditë e mirë”, tha Ancelotti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat