Vazhdon puna intensive e Prishtinës

Futboll

Vazhdon puna intensive e Prishtinës

Më: 24 janar 2022 Në ora: 12:43
Vazhdon puna intensive e Prishtinës

FC Prishtina vazhdon me përgatitje intensive në Antalia të Turqisë.

Skuadra gjatë paradites së sotme e ka kryer stërvitjen e radhës, teksa pasdite është planifikuar nga trajneri Abdulah Ibrakoviq një tjetër seancë përgatitore.

“Gjendja e futbollistëve është e mirë, derisa edhe lojtarët e ardhur Bujar Pllana, Agim Zeka, Drilon Cenaj, Sadam Sulley dhe Adonis Aliu janë përshtatur shumë mirë me grupin”, thuhet në njoftimin e klubit.

Prishtina të mërkurën e zhvillon ndeshjen miqësore të radhës, me ç’rast do të përballet me skuadrën nga Kazakistani, Atyrau.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat