Edhe Enrique në listën e United për trajner

Futboll

Edhe Enrique në listën e United për trajner

Më: 24 janar 2022 Në ora: 18:31
Luis Enrique

Enrique i është bashkuar Pochetttinos në listën e dëshirave të Manchester United

Sipas The Athletic, Luis Enrique është në listën e ngushtë të Manchester United bashkë me Mauricio Pochettino, për ta drejtuar këtë skuadër. 

Djajtë e kuq janë në treg për një trajner me kohë të plot. 

Ata pritet ta emërojnë atë deri në verë, me Ralf Rangnick pritet të marrë rol konsultativ në skuadër pasi që të përfundojë kontratën si trajner i përkohshëm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat