Arrihet marrëveshja, Martial te Sevilla

Futboll

Arrihet marrëveshja, Martial te Sevilla

Më: 25 janar 2022 Në ora: 00:51
Anthony Martial

Sevilla thuhet se ka arritur marrëveshje për transferimin e sulmuesit francez Anthony Martial nga Manchester United.

Siç raporton gazetari i njohur Fabrizio Romano, Martial nga Manchester United te Sevilla, punë e kryer.

Marrëveshja është arritur sonte mes dy klubeve,.

Sevilla do të mbulojë pagën e tij deri në qershor. Martial do të fluturojë drejt Spanjës në orët në vijim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat