Mungesa të rëndësishme nga të dyja kampet

Futboll

Mungesa të rëndësishme nga të dyja kampet

Më: 27 janar 2022 Në ora: 11:22
Mungesa të rëndësishme nga të dyja kampet

Skënderbeu dhe Teuta do të sfidojnë njëra-tjetrën në sfidën e fazës çerekfinale të Kupës së Shqipërisë.

Në këtë takim të dyja skuadrat kanë mungesa të rëndësishme, por sigurisht situata në radhët e Skënderbeut duket më e rënduar.

Në radhët e korçarëve mungojnë Vitija, Vrapi, Randi dhe Moraesh.

Ndërkohë, për sa i përket Teutës, lojtari i vetëm që mungon në kampin bregdetar për çerekfinalen e vajtjes së Kupës është Xhekson, ndërsa lajmi pozitiv për trajnerin Arapi është rikthimi i qendërmbrojtësit Filip Ivanoviç, i cili ka hedhur pas krahëve dëmtimin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat