Trajneri i Southampton flet për Brojën

Futboll

Trajneri i Southampton flet për Brojën

Më: 27 janar 2022 Në ora: 12:03
Trajneri i Southampton flet për Brojën

Trajneri Hasenhutl ka folur sërish për Armando Brojën.

Tekniku i Southampton ka vlerësuar sulmuesin shqiptar duke u shprehur:

“Forma jonë është shumë e rëndësishme, nuk kam nevojë për një sulmues që është dy metra i gjatë dhe nuk mund të lëvizë.

Broja na dukej i përshtatshëm dhe ishte lloji i lojtarit që ne nuk e kishim, prandaj ne firmosëm me të”, tha Hasenhutl.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat