Atletico Madrid transferon lojtarin nga Valencia

Futboll

Atletico Madrid transferon lojtarin nga Valencia

Më: 27 janar 2022 Në ora: 14:41
Atletico Madrid transferon lojtarin nga Valencia

Atletico Madrid transferon lojtarin nga Valencia!

Daniel Wass ka mbërritur në Madrid, ku do t’i nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore dhe do të nënshkruajë kontratën që do ta lidhë me Atletico Madrid për sezonet e ardhshme.

Valencia pranoi ofertën e fundit nga ‘colchoneros’ pasi gjeti një zëvendësues për danezin, kontrata e të cilit do të përfundonte më 30 qershor.

Operacioni u mbyll për një shifër afërsisht 2.5 milionë euro.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat